Brilles darbam ar datoru!

Vai jūs zināt, kas ir datora redzes sindroms? Mūsdienas ar to sakaras liela daļa cilvēku, kas ilgstoši skatās uz datora ekrānu bez pienācīgas acu aizsardzības. Datora redzes sindroma simptomi ir dubultošanās, acu apsārtums, sausas acis, galvassāpes, reiboņi un acu asarošana bez noteikta iemesla. Brilles darbam ar datoru var palīdzēt. Acu nogurumu, kas saistīts ar ilgstošu datora lietošanu, var novērsts, pareizi lietojot datora brilles.

Lūk, daži ieguvumi, ko var sniegt piemērotas datora brilles:

Datora briļļu priekšrocība #1 – MINIMĀLS ATSPĪDUMS

Gaisma, kas atspīd no digitālā ekrāna, rada grūtības pareizi saskatīt attēlu. Datora ekrāna atspīdums palielina kontrastu starp tumšajiem un gaišajiem ekrāna apgabaliem. Tas, savukārt, bieži vien liek mūsu zīlītēm cīnīties, lai tiktu līdzi gaismai, nepārtraukti izplešoties un saraujoties, līdz ar to mūsu acis nogurst. Tāpēc nepieciešamas datora brilles. Šīm īpašajām brillēm ir pretatstarošanās pārklājums, kas ir veidots tā, lai nodrošinātu, ka jūsu acis jūt tikai minimālu ekrāna atspīdumu.

Datora briļļu priekšrocība #2 – LABA STĀJA

Bieži mēs skatāmies pāri brillēm vai pieliekam galvu tuvāk ekrānam, lai labāk saskatītu attēlu, taču mēs visi zinām, ka tas nepalīdz. Datora brilles palīdz iegūt skaidrāku skatu no optimāla attāluma, kas mazina nepieciešamību ilgstoši sasprindzināt muguru un kaklu, liecoties tuvāk ekrānam. Tas var mazināt sāpes sprandā.

Datora redzes priekšrocība #3 – AIZSARDZĪBA PRET ZILO GAISMU

Acu pakļaušana kaitīgajiem zilajiem un violetajiem starojumiem, ko izstaro datora ekrāni, var izraisīt tādas problēmas kā acu nogurumu, miega cikla traucējumus un dažos gadījumos pat acs centrālās bedrītes (macula) deģenerāciju.

Datora briļļu priekšrocība #4 – LABĀKS ACU FOKUSS

Datora brilles parasti novērš astigmātismu – refrakcijas novirzi, kas izraisa miglainu redzi. Šīs brilles nodrošina, ka katras lēcas optiskais centrs ir zīlītes priekšā, kad lietojat brilles. Šīm lēcām piemēt spēja atslābināt acis tā, lai tās objektus turētu fokusā un nodrošinātu vislielāko redzes lauku.

Datora briļļu priekšrocība #5 – SAMAZINA DATORA REDZES SINDROMA SIMPTOMUS

Kādā pētījumā tika konstatēts, ka darbinieki, kas strādā pie datoriem, bieži vien izjūt samazinātu produktivitāti un precizitāti. Lai mazinātu datora redzes sindroma iedarbību, ieteicams ieguldīt datora brillēs, kas sniedz komforta sajūtu, kā arī nodrošina acu veselību. Tādi simptomi, kas saistīti ar datora redzes sindromu, piemēram, sarkanas acis, traucēts miegs, sausas acis utt., mēdz samazināties, lietojot labas kvalitātes datora brilles.

 

Dodies uz katalogu un izvēlies sev vispiemērotākās brilles darbam ar datoru: VEIKALS

Pie mums atradīsi datorbrilles visiem vecumiem un visām gaumēm.

Piesakies jaunumiem no Blinkely!