Jūs pavadāt daudz laika strādājot pie datora ekrāna? Datora brilles Jums palīdzēs!

Pēdējos gadu desmitos ir veikti daudzi pētījumi, kas pierāda, ka zilā gaisma, kuru izstaro datora ekrāni, atstāj kaitīgu ietekmi uz veselību. Miega trūkums, redzes pasliktināšanās un pat garastāvokļa pārmaiņas ir saistītas ar ilgstošu skatīšanos datora ekrānā. Diemžēl mūsdienās nav daudz amatu un darba vietu, kur nav nepieciešams izmantot datortehnoloģijas. Tieši tāpēc tirgū ir parādījusies jauna tehnoloģija(lēca), kas samazina negatīvo ietekmi, ko uz cilvēkiem atstāj datora ekrānu zilā gaisma. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc Jūsu uzņēmuma darbiniekiem vajadzētu izmantot datora brilles.

KAS IR DATORBRILLES?

Vairums no mums uzskata, ka brilles ir paredzētas tikai, lai novērstu kādu jau esošu redzes problēmu, taču datorbrilles nav radītas šādam mērķim, to uzdevums ir pasargāt acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas”, palīdzot izvairīties no acu noguruma, sausuma un citām problēmām nākotnē.

Datora brilles ir piemērotas cilvēkiem, kas ikdienā pavada daudz laika pie datora vai citiem digitālajiem ekrāniem.

“Blinkely” piedāvā speciālas datorbrilles ar  lēcām, kas aizsargā acis no zilā starojuma, ko rada visi digitālie ekrāni.

ĻOTI VIENKĀRŠI

Lai iegādātos datorbrilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas, pārbaudes vai receptes, jo datorbrillēs esošās lēcas nepalīdz novērst esošās redzes problēmas, bet gan, pasargā mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un palīdz izvairīties no acu problēmām nākotnē.

KAS IR ZILĀ GAISMA?

Zilā gaisma ir redzamās gaismas daļa spektrā  no 380nm līdz 500nm, ko var saskatīt cilvēka acs. Zilajai gaismai ir īss viļņu garums, kas nozīmē, ka tā rada lielāku enerģijas daudzumu un līdz ar to lielāku spiedienu uz acīm. Īpaši daudz šīs gaismas mēs redzam, izmantojot digitālos ekrānus (zilo gaismu var atrast televizoros, viedtālruņos, datoros, klēpjdatoros, planšetdatoros un spēļu konsolēs). Pētījumi liecina, ka zilās gaismas iedarbība var izraisīt acu sasprindzinājumu, nogurumu, galvassāpes un bezmiegu, kas ilgtermiņā var radīt acu un redzes bojājumus.

PĒTĪJUMI

Zilā gaisma rada īsus viļņus , līdz ar to rada vairāk enerģijas- lielāku noslodzi acīm.  Atšķirībā no citām redzamajām krāsām, nokļūstot acs tīklenē, zilā gaisma var bojāt tās šūnas.

Nesen veiktā pētījumā tika atklāts, ka dalībnieki, kuri nēsāja zilo gaismu bloķējošās lēcas,  bija paaugstināts melatonīna līmenis (96%; P = 0,036), mazāk pamodās miega laikā un bija labākas koncentrēšanās spējas salīdzinājumā ar laiku, kad viņi nelietoja šādas lēcas.

KĀPĒC VAJADZĪGAS DATORA BRILLES?

Mūsdienās praktiski dzīvojam pie ekrāniem, pavadot vidēji astoņas stundas dienā digitālo ierīču priekšā. Visas šīs ierīces izstaro zilo gaismu, un, tā kā mūsu acis nav aizsargātas pret tās pārmērīgo iedarbību, gaisma var būt kaitīga. Iespējamās blakusparādības ir:

 • Acu nogurums;
 • Acu sausums;
 • Galvassāpes;
 • Sprandas sāpes un reiboņi;
 • Nogurums;
 • Miglaina redze un dubultošanās.

PRIEKŠROCĪBAS

Uzlabojot gan miega kvalitāti, gan koncentrēšanās spējas, “Blinkely” brilles būs manāms palīgs pēc ilgstoša darba pie datora.

 • NOVĒRŠ ACU PĀRPŪLI UN GALVASSĀPES
 • SAMAZINA IESPĒJAMO ACU BOJĀJUMU RISKU
 • UZLABO MIEGA KVALITĀTI
 • AIZSARGĀ PRET ZILO GAISMU

Vairāk par datorbriļļu sniegtajām priekšrocībām lasiet šeit!

UZŅĒMUMIEM

Jau vairāk kā 30 uzņēmumi izmanto BLINKELY datorbriļļu priekšrocības.

Rūpējies par uzņēmuma tēlu, rūpējies par savu darbinieku veselību un darba efektivitāti.

Veselas acis – veseli, apmierināti darbinieki – labi rezultāti uzņēmumam.

Pievienojies 30 uzņēmumiem, kas jau izmanto datorbriļļu priekšrocības.

PRIEKŠROCĪBAS UZŅĒMUMIEM:

 • Iespēja iegādāties datorbrilles saviem darbiniekiem par lieliskām cenām un atlaidēm( atkarībā no darbinieku skaita, tiek piemērota atlaide);
 • Piedāvājam iespēju noklausīties īsu lekciju pie jums uz vietas birojā, kur mēs pastāstītu par datorbriļļu priekšrocībām un ieguvumiem;
 • Piedāvājam iespēju atvest visus briļļu modeļus pie jums uz biroju, lai katrs darbinieks var tās uzmērīt un izvēlēties vispiemērotāko datorbriļļu modeli, krāsu un dizainu;
 • 14 dienu kredīta periods – pasūtījumu nav nepieciešams tūlītēji apmaksāt;
 • Viens rēķins – viegli apstrādājams grāmatvedībā;
 • LAIMĪGI UN VESELI DARBINIEKI.

SAZINIES AR MUMS , IZSTĀSTĪSIM VISU SĪKĀK UN ATBILDĒSIM UZ NESKAIDRAJIEM JAUTĀJUMIEM:

Telefons: +371 29208652

E-pasts: andris@blinkely.lv

Piesakies jaunumiem no Blinkely!