Kas ir datorbrilles un kā tās var palīdzēt?

Pēdējā laikā gan pasaulē, gan arī Latvijā lielu popularitāti ieguvušas datorbrilles –  brilles darbam ar datoru. Tās ir brilles, kas bloķē  ekrānu radīto zilo gaismu, tādā veidā saudzējot mūsu acis. Vairums no mums uzskata, ka brilles tiek valkātas tikai, lai novērstu kādu redzes problēmu. Datorbrilles nav radītas, lai uzlabotu redzes problēmas, bet gan, lai pasargātu mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un mēs izvairītos no acu noguruma, sausuma un problēmām nākotnē. Datorbrilles ir piemērotas cilvēkiem, kam sanāk ikdienā daudz laika pavadīt pie datora vai citiem digitālajiem ekrāniem un ir pieredzētas šādas blakusparādības:

 • acis jūtas nogurušas;
 • acis ir sausas;
 • miglaina redze;
 • galvassāpes;
 • bezmiegs un vienkārši nogurums.

VAI JŪS ZINĀJĀT?

Mēs pavadām aptuveni 8 stundas dienā, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus, skatoties datoru monitoros, televizorā vai spēlējot videospēles.

Visi šie mūsdienu paaudzes displeji izstaro “zilo” gaismu, kas pie ilgstošas lietošanas var būt kaitīga mūsu acīm un labsajūtai.

Kas ir datorbrilles un kā tās var palīdzēt?

Bloķējot zilo gaismu, ko izstaro ekrāni, latviešu uzņēmums “Blinkely” piedāvā  brilles ar lēcām, kas atvieglos Jūsu ikdienas dzīvi, pasargājot acis un vienlaikus papildinot Jūsu stilu. Datorbriļļu ieguvumi:

 • Mazina acu nogurumu;
 • Aizsargā pret zilo gaismu;
 • Uzlabo miega kvalitāti;
 • Samazina galvassāpju iespējamību;
 • Samazina miegainību un nogurumu;
 • Stilīgs dizaina elements.

KAS IR ZILĀ GAISMA?

Zilā gaisma rada īsus viļņus , līdz ar to tā rada vairāk enerģijas- lielāku noslodzi acīm. Zilā gaisma, atšķirībā no citām redzamajām krāsām, nokļūst acs tīklenē un pārāk daudz zilās gaismas(vairāk kā 4 stundas dienā pie datora)  var sākt bojāt tīklenes šūnas. Zilā gaisma atrodama arī, piemēram, saules gaismā, kas palīdz cilvēka ķermenim atpazīt dienu no nakts. Zilā gaisma nelielā dauduzmā cilvēkam ir vajadzīga, bet problēmas parādās, ja zilā gaisma tiek patērēta pārāk daudz un tieši spiedienā uz acīm.

 

PRIEKŠROCĪBAS

Blinkely datorbrilles uzlabos gan miega kvalitāti, gan koncentrēšanās spējas, “Blinkely” brilles būs manāms palīgs Jūsu ikdienā.

Bezmakas piegāde, preci saņēmot Omniva pakomātā visā Latvijā.

Lieliskas cenas. Brilles darbam ar datoru pie mums iespējāms iegādāties cenās no 32 – 45 EUR.

Preces atgriešana. Ja tomēr neapmierina briļļu izmērs, izskats vai nejuti pietiekami lielu efektu un uzlabojumus savā ikdienā, tad brilles ir iespējams atgriezt.

ĻOTI VIENKĀRŠI

Lai iegādātos datora brilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas, pārbaudes vai receptes, jo datorbrillēs esošās lēcas nepalīdz redzes problēmām, bet gan, lai pasargātu mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un mēs izvairītos no acu problēmām nākotnē.

 

VEIKALS

Dodies uz katalogu un izvēlies sev vispiemērotāko datorbriļļu modeli: VEIKALS

Pie mums atradīsi datorbrilles visiem vecumiem un visām gaumēm – sievietēm, vīriešiem un bērniem.

 

Piesakies jaunumiem no Blinkely!