Kas ir datorbrilles un kā tās var palīdzēt?

Pēdējā laikā gan pasaulē, gan arī Latvijā lielu popularitāti ieguvušas datorbrilles –  brilles darbam ar datoru. Tās ir brilles, kas bloķē digitālo ekrānu radīto zilo gaismu, tādā veidā pasargājot un saudzējot cilvēka acis. Vairums no mums uzskata, ka brilles tiek valkātas tikai, lai novērstu kādu redzes problēmu. Datorbrilles nav radītas, lai uzlabotu redzes problēmas, bet gan, lai pasargātu mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un mēs izvairītos no acu noguruma, sausuma un problēmām nākotnē. Datorbrilles ir piemērotas cilvēkiem, kam sanāk ikdienā daudz laika pavadīt pie datora vai citiem digitālajiem ekrāniem un ir pieredzētas šādas blakusparādības:

 • acis jūtas nogurušas;
 • acis ir sausas;
 • miglaina redze;
 • galvassāpes;
 • bezmiegs un vienkārši nogurums.

VAI JŪS ZINĀJĀT?

Mēs pavadām aptuveni 8 stundas dienā, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus, skatoties datoru monitoros, televizorā vai spēlējot videospēles.

Visi šie mūsdienu paaudzes displeji izstaro “zilo” gaismu, kas pie ilgstošas lietošanas var būt kaitīga mūsu acīm un labsajūtai, tādēļ mēs piedāvājam risinājumu- Blinkely datorbrilles.

RISINĀJUMS

Bloķējot zilo gaismu, ko izstaro ekrāni, latviešu uzņēmums “Blinkely” piedāvā  brilles ar lēcām, kas atvieglos Jūsu ikdienas dzīvi, pasargājot acis un vienlaikus papildinot Jūsu stilu. Blinkely datorbrilles ir pieejamas gan vīriešiem, gan sievietēm.

 • Mazina acu nogurumu;
 • Aizsargā pret zilo gaismu;
 • Uzlabo miega kvalitāti;
 • Samazina galvassāpju iespējamību;
 • Samazina miegainību un nogurumu;
 • Stilīgs dizaina elements.

BLINKELY DATORBRILLES

“Blinkely” briļļu izskats, komforts, lokanība un vieglais svars padara tās par ideālu veidu, kā pasargāt acis no zilās gaismas. Blinkely datorbrilles ir latviešu uzņēmuma radīts zīmols.

PRIEKŠROCĪBAS

Blinkely datorbrilles uzlabos gan miega kvalitāti, gan koncentrēšanās spējas, “Blinkely” brilles būs manāms palīgs Jūsu ikdienā.

Bezmakas piegāde, preci saņēmot Omniva pakomātā visā Latvijā.

Lieliskas cenas. Brilles darbam ar datoru pie mums iespējāms iegādāties cenās no 32 – 45 EUR.

Preces atgriešana. Ja tomēr neapmierina briļļu izmērs, izskats vai nejuti pietiekami lielu efektu un uzlabojumus savā ikdienā, tad brilles ir iespējams atgriezt.

ĻOTI VIENKĀRŠI

Lai iegādātos datora brilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas, pārbaudes vai receptes, jo datorbrillēs esošās lēcas nepalīdz redzes problēmām, bet gan, lai pasargātu mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un mēs izvairītos no acu problēmām nākotnē.

 

VEIKALS

Dodies uz katalogu un izvēlies sev vispiemērotākās zilo gaismu bloķējošas datorbrilles: VEIKALS

Pie mums atradīsi datorbrilles visiem vecumiem un visām gaumēm.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *