DATORBRILLES BEZ ĀRSTU RECEPTES

Daudzi no mums izdzirdot vārdu brilles un vēl salikumu zilās gaismas brilles, noteikti sākotnēji iedomājas: “Ai nē, tikai ne to. Nevēlos doties pie ārsta. Man nav tam laika! Pārāk tāls ceļš pie ārsta un kur nu vēl sēdēt rindā un gaidīt. Lieki izdevumi un klapatas!” Ziniet, visas šīs domas Mēs varam kliedēt! Un ziniet kāpēc? Jo zilās gaismas brillēm nav nepieciešams ārsta izraksts. Tieši tā – Jūs nepārklausījāties.

            Zilās gaismas brilles nekoriģē redzi, ja Jūs to nevēlaties! Zilās gaismas brilles ir paredzētas ikvienam. Tās pasargā Jūsu acis no zilās gaismas, kuru izstaro dators, telefons, televizors, planšete un visi citi digitālie ekrāni. Pat ja, redze ir perfekta, un nekad mūžā neesat nēsājis brilles, datorbrilles var izmantot kā “ekrāna brilles” – nēsāt tikai tad, kad ir darbošanās ar digitālajām ierīcēm. Protams, ja datorbrilles vēlas iegādāties persona, kura ikdienā nēsā brilles, zilās gaismas brilles var izgatavot pēc ārsta izrakstītās receptes. Lai gan parastajām recepšu brillēm var būt iespēja novērst dažas pārmērīgas ekrāna lietošanas negatīvās blakusparādības, piemēram, acu sasprindzinājumu, tomēr parastajām recepšu brillēm nav tehnoloģijas, kas ir īpaši izstrādātas, lai novērstu pārmērīgu zilās gaismas iedarbību. Tāpēc arī cilvēkiem, kas ikdienā nēsā brilles, ir jāpadomā par atsevišķām datorbrillēm, kuras nesāt ikreiz, kad notiek saskarsme ar digitālajām ierīcēm,

            Bet kāpēc tām vajadzētu kļūt par mūsu ikdienas sastāvdaļu? Mūsdienās ik uz stūra dodoties uz darbu, esot mājās, apmeklējot kinoteātri u.t.t. mums nākas sastapties ar zilo gaismu. Tas nozīmē, ka arvien vairāk un vairāk mums nākas dzīvot digitālajā vidē. Tehnoloģijas ir kļuvušas par milzīgu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Nereti pie digitālajām ierīcēm pavadām vairāk nekā 8h. Acīm līdz ar to atpūta ir ļoti maza un, lai tās nepārslogotu, ir jādara kaut kas lietas labā. Problēma, kas rodas, pārslogojot acis, neskar tikai veselību, bet arī mūsu labsajūtu. Darbi tiek darīti pavirši, jo acīm ir redzams nogurums, naktīs tiek gulēts ļoti maz, kā arī rodas nemitīgas galvas sāpes. Jāatzīmē tas, ka mēs absorbējam pārāk daudz zilās gaismas, kas ilgtermiņā rada pamatīgas un nopietnas problēmas. Lai, risinātu šo problēmu noteikti, noderēs bezrecepšu zilas gaismas brilles!

            Šo briļļu mērķis ir pasargāt mūsu acis no pārmērīgas pakļaušanas HEV gaismai (augstas enerģijas redzamā gaisma), kas var izraisīt arvien izplatītāku datora redzes sindromu vai arī acu sasprindzinājumu. Šīs brilles viennozīmīgi mazinās nogurumu acīs, apsārtumu, kā arī tiks mazinātas galvas sāpes, naktī gulēsiet daudz mierīgāk un labāk. Tāpēc ir lieliski, ja ikreiz, dodies kaut kur, tev līdzi ir zilās gaismas brilles. Tās vari nēsāt visu dienu un neuztraukties, ka redzei tas nāks par sliktu. Pretēji – acis Jums būs ļoti pateicīgas. Acīm būs mazāk stresa. Manāmi izmainīsies Jūsu izskats, no nogurušas personas uz daudz dzīvespriecīgāku un aktīvāku personu.

            Zilās gaismas brilles ir ārkārtīgi efektīvas, lai samazinātu mūsu acīs gaismas iedarbību, ko izstaro digitālie ekrāni, tādējādi uzlabojot mūsu spēju ilgstoši izmantot digitālās ierīces, neradot negatīvas blakusparādības. Ikviens var gūt labumu no tām neatkarīgi no vecuma, ikdienas stundām, kas tiek pavadītas ar digitālajām ierīcēm. Ieteicams tās nēsāt ikreiz, kad tiek izmantotas digitālās ierīces!

           

Piesakies jaunumiem no Blinkely!