• APMAKSAS VEIDI

IEPĒRKOTIES MŪSU INTERNETA VEIKALĀ, PIEDĀVĀJAM KLIENTIEM IZVĒLĒTIES SEV ĒRTĀKO APMAKSAS VEIDU.

1) Pārskaitījums – pasūtot preci ārpus interneta veikala( caur telefonu vai e-pastu), saņem rēķinu e-pastā un veic priekšapmaksas pārskaitījumu uz SIA Rental Latvia kontu.

2) Pārskaitījums ar Paypal starpniecību – reģistrējies un pievieno savu bankas karti Paypal maksājuma portālam vietnē https://www.paypal.com/lv/home un norēķinies ar maksājumiem internetā droši gan mūsu veikalā, gan citur pasaulē. **Sīkāku informāciju par Paypal lasi zemāk.

3) Maksājums ar bankas karti – veicot pasūtījumu, iespējams izvēlēties iespēju maksāt ar savu bankas karti, ievadot attiecīgos pieejas kodus.

Garantējam, ka visi maksājuma veidi ir pilnībā droši!

Preces apmaksa izmantojot Paypal

Ja vēlies droši iepirkties mūsu interneta veikalā, reģistrējies un pievieno savu bankas karti Paypal maksājuma portālam vietnē https://www.paypal.com/lv/home un norēķinies ar maksājumiem internetā droši gan mūsu veikalā, gan citur pasaulē. Paypal nodrošina augstāko starptautisko interneta maksājumu drošību visā pasaulē. Paypal monitorē katru transakciju saviem lietotājiem 24/7, lai novērstu jebkādas nevēlamas, noziedzīgas darbības. Iepērkoties izmantojot Paypal, Tu neizpaud savu bankas informāciju Tirgotājam, jo veic apmaksu, izmantojot savu e-pastu un paroli.

MŪSU REKVIZĪTI 

Nosaukums: SIA Rental Latvia

Reģ. nr.: 40203204333

Juridiskā adrese: Tallinas iela 20-3, Rīga, LV-1001

Banka: AS Swedbank

Konta nr.: LV90HABA0551047735007