KLIENTU ATSAUKSMES

[ultimate-reviews]

Ksenija Sisina

Pēc garas, pie datora pavadītas darba dienas jutu, ka parādās acu sāpes un redzes miglošanās. Kopš esmu sākusi lietot ikdienā Blinkely datorbrilles,ir uzlabojusies koncentrēšanās spēja un dienas beigās acis vairs nesāp. Aicinu visus parūpēties par savām actiņām.

Luīze Cābele

Šobrīd, kā jau lielākā daļa no mums, mācos un strādāj attālināti. Daudzās stundas pie datora radīja papildus problēmas un slodzi acīm. Kopš izmantoju datorbrilles, mazinājušās galvassāpes, uzlabojies miegs un , protams, brilles ir arī izcils aksesuārs, kas piestāv visam.

Aiga Macanova

Lielisks atklājums pēdējā mēneša laikā! Agrāk man īsti nebija sanācis tik daudz lietot datoru, kā šobrīd, tāpēc sapratu, ka beidzot IR jāparūpējas par redzi, jo datoru izmantoju savas dienas lielāko daļu. Pateicoties šīm brillēm man ir:

1. Uzlabojies miegs, jo pēc briļļu novilkšanas un došanās gulēt, ir daudz vieglāk un ātrāk iemigt.

2. Uzlabojusies darba kvalitāte.

3. Samazinājies nogurums un, protams, miegainība.

Martins Jankovskis

Datorbrilles par ļoti labām cenām. Ļoti laba cenu un kvalitātes attiecība. Iesaku.

*Google atsauksme

Kristiāns Krēziņš

Ātra piegāde, labi izskatās un tiešām palīdz acīm nenogurt tik ātri. Ļoti vērtīgs pirkums manā dzīvē. Paldies Blinkely darbiniekiem par superīgo klientu servisu.

Marina Eglīte

Es iepriekš neesmu nēsājusi nekādas brilles. Nu labi, vasarā, saulesbrilles. Tagad izvēlējos Blinkely datorbrilles( kas ir izcili vieglas), lai pasargātu savas acis no ekrānu radītās zilās gaismas. Jā, ar brillēm izskatos nedaudz pēc skolotājas( nu patiesībā tāda esmu), bet brilles ir arī stilīgs aksesuārs. Pie Blinkely atradīsi savai sejas formai atbilstošas brilles.