5 iemesli datorbriļļu iegādei

5 iemesli datorbriļļu iegādei!

1. Datorbrilles ir lielisks palīgs ikdienas darba apstākļu uzlabošanai.

Datorbriļļu lēcu pārklājums aiztur un filtrē zilās gaismas izstarotos starus. Šis pārklājums palīdz pasargāt acis no pārslodzes un potenciālām veselības problēmām, kas saistītas ar redzi.  Ņemot vērā mūsdienu dzīvi, kas tik cieši saistīta tieši ar digitālo vidi, datorbrilles būtiski uzlabos darba apstākļus un produktivitāti.

2. Nēsāt brilles ir stilīgi!

Datorbrilles var būt lielisks papildinājums tavam imidžam. Mūsu VEIKALA piedāvājumā atradīsi brilles ar minimālistiskiem, estētiskiem un moderniem briļļu rāmjiem – katrai gaumei un vecumam.  Vairāk par to, kā izvēlēties brilles, kas piemērotas tieši tavas sejas formai, vari lasīt šeit.

3. Vai brīvajā laikā daudz spēlē videospēles, bet tev vēl nav datorbriļļu?

Acis ir jāsaudzē, un par to veselību jārūpējas laicīgi! Pat, ja vēl nekas neliecina par acu pārpūli, ilgstoša lūkošanās datora ekrānā var kaitēt tavām acīm. Datorbrilles var palīdzēt tev saudzēt savas acis arī izklaidējoties.

4. Daudz tiek runāts par acu saudzēšanu darbā, bet kā ir ar mācībām?

Teju katram studentam un skolēnam dators nu jau labu laiku kļuvis par galveno asistentu, gandrīz par labāko draugu. Mācoties attālināti vai vakaros pavadot garas stundas pie datora, pildot mājasdarbus, ir īpaši svarīgi atcerēties par acu saudzēšanu, lai acis nebūtu noguršas, sāpošas un sausas.  

5. Jauns gads – jaunas apņemšanās.

Mēs esam apņēmušies vairāk laika veltīt sev un savai veselībai un saudzēt to, kā arī iesakām to darīt Tev! Datorbriļļu iegāde var būt Tavs pirmais solis savas veselības uzlabošanā un saudzēšanā!   Vai šie 5 iemesli datorbriļļu iegādei Tevi pārliecināja, bet neesi pārliecināts, vai tieši Blinkely datorbrilles būs tev piemērotas? Atnāc un pielaiko! Atradīsi mūs veikalā “Babolat”, Cēsu ielā 31.