Svētkos dāvināt brilles

Svētkos dāvināt datorbrilles – vai tā ir laba ideja?

Tuvojoties svētku laikam, aktualizējas jautājums – ko saviem mīļajiem uzdāvināt šajos svētkos? Iespēju ir daudz, laika maz, bet īsti nav skaidrs, kas būtu labākā dāvana, kura patiktu arī saņēmējs. Svētkos dāvināt datorbrilles – cik laba ideja tā ir?

Ir skaidrs, ka vissvarīgākais un visdārgākais, kas cilvēkam var piederēt, ir laba veselība. 

Tieši tāpēc mēs vēlamies pastāstīt, kāpēc uzdāvināt kādam datorbrilles šajos svētkos būtu īpaši vērtīgi. Jau diezgan ilgi sadzīvojam ar jaunu, citādu režīmu – attālināto darbu un studijas, garas stundas pie datora un citu viedierīču datoriem.

Kāpēc tas ir kaitīgi?

Visi displeji “izstaro” zilo gaismu, kas ilgstošas lietošanas rezultātā var radīt diskomfortu un pat veselības draudus mūsu acīm un labsajūtai. Neatrodot risinājumu, laika gaitā redze tikai pasliktinās. Blinkely datorbriļļu lēcas sedz īpašs pārklājums, kas “zilās gaismas” stariem neļauj piekļūt acīm un filtrē tos.

Ar viedierīču lietošanu mūsdienās nākas saskarties teju katram, tāpēc būs grūti atrast cilvēku, kuram datorbrilles nenoderēs. Vērtīgi ir atcerēties, ka Blinkely datorbrilles klientiem visos vecumos! Blinkely piedāvā gan optiskās datorbrilles, gan brilles, kuras nav paredzētas redzes korekcijai, bet gan pilda tikai savu galveno aizsargfunkciju pret jau iepriekšminēto zilo gaismu. Dodies uz VEIKALS un izvēlies!

Ja tomēr neesi pārliecināts, kurš modelis saņēmējam varētu patikt un piestāvēt vislabāk, dāvini Blinkely dāvanu karti! Iegādājies dāvanu karti šeit! Ir svarīgi saudzēt savu veselību un rīkoties laikus, lai izvairītos no potenciālām veselības problēmām. Svētkos dāvināt datorbrilles – vienmēr laba izvēle!

Mēs – Blinkely – no sirds aicinām svētkos dāvināt pašu svarīgāko – veselību.