pieredzes stāsts

Pieredzes stāsts: Kā mainījās mana ikdiena, mēnesi lietojot datorbrilles?

Jau vairāk kā mēnesi es ikdienā lietoju Blinkely datorbrilles un noteikti varu teikt – tās ir būtiski uzlabojušas manu ikdienu! Šodien vēlos padalīties pastāstīt, kāds ir mans pieredzes stāsts ar datorbrillēm!

Dzīvot bez digitālajiem ekrāniem – nav iespējams

Daudz esam dzirdējuši to, kā ilgstoši sēdēt pie datora nav ieteicams un ka tas ir neveselīgi. Taču mūsdienās bez tā iztikt nemaz nav iespējams! Esmu studente, līdz ar to diezgan lielu dienas daļu pavadu tieši pie datora ekrāna. Lekcijas tiešsaistē, akadēmiskā literatūra interneta saitos un lielākā daļa informācijas pieprasa pavadīt laiku pie datora ekrāna. Paņemot pauzi no studijām, caurskatu sociālos tīklos savā telefonā, paskatos Youtube video vai kādu seriālu Netflix. Labprāt lasu arī grāmatas, taču arī tās bieži ir elektroniskā formātā. Parēķinot, varu secināt, ka uz ekrāniem viennozīmīgi skatos ļoti daudz.

Sekas

Jāatzīst, ka šāds dienas režīms nav gluži labs redzei un veselībai kopumā. Dienas beigās vienmēr jūtos ļoti nogurusi, kā arī sastapos ar grūtībām koncentrēties. Visvairāk noteikti nogura tieši acis. Pēc ilgāka darba pie datora, acis kļuva nogurušas un sausas, bet vakaros acis ir apsārtušas, ilgstoši lasot tekstu datora ekrānā, tas kļūst neskaidrs, rindiņas dubultojas un izplūst. Reizēm nākas saskarties pat ar galvassāpēm. Ja mācos un lietoju datoru vakarā, tad ir grūti aizmigt, līdz ar to arī neguļu ieteicamās 7 vai 8 stundas, bet reizēm daudz mazāk.

Datorbrilles

Sāku saprast – nepatīkamās sajūtas rada tieši ilgā skatīšaās ekrānā. Bet, tā kā bez datora ikdienā iztikt nav iespējams, sāku meklēt alternatīvas. Biju jau iepriekš dzirdējusi par datorbrillēm, tāpēc izlēmu papētīt internetā pieejamo informāciju par brillēm, kad domātas darbam ar datoru. Internetā atradu plašu informāciju par zilās gaismas kaitīgo ietekmi, par to, kā tā rada slodzi acīm un var ietekmēt miega režīmu. Uzzināju, ka lielai daļai cilvēku ir tādas pašas problēmas, kā man. Izvēlējos tieši Blinkely datorbrilles, jo tas ir vietējais uzņēmums, un internetā biju lasījusi par tām labas atsauksmes, turklāt arī cena šķita ļoti pievilcīga. Atsauksmes par Blinkely datorbrillēm vari lasīt šeit.

Kā mainījās mana ikdiena?

Saņēmu savas brilles un sāku tās lietot teju visu laiku, kad skatījos datora ekrānā. Lai maksimāli atvieglotu pati sev darbu pie datora, sekoju vēl dažiem ieteikumiem, piemēram, strādāju labi apgaismotā telpā, ievēroju pauzes, kuru laikā neskatījos nevienā ekrānā. Pavisam drīz sāku just atšķirību. Dienas laikā bija vieglāk koncentrēties, bet vakaros bija vieglāk aizmigt. Dienas beigās acis nebija tik nogurušas un sausas.

Mani secinājumi, mēnesi lietojot datorbrilles

Šī mēneša laikā esmu sapratusi, ka ilga laika pavadīšana datora ekrāna priekšā nenozīmē nepatīkamas sajūtas, nogurušas acis un miegainību.. Es domāju, ka acu diskomfortu var būtiski mazināt, izmantojot datorbrilles, bet es noteikti ieteiktu pievērst uzmanību arī saviem ikdienas paradumiem. “Formula”: datorbrilles + acu atpūtināšana + darbs ar datoru piemērotos apstākļos, manu labsajūtu un darbaspējas ievērojami uzlaboja! Ja Tava ikdiena līdzinās manai un arī Tu saskaries ar līdzīgām problēmām, es noteikti iesaku izmēģināt datorbrilles! Ļoti ceru, ka mans pieredzes stāsts noderēs kādam, kurš saskarās ar līdzīgiem simpomiem! Datorbrilles var būt gan lielisks palīgs Tev, gan jauka dāvana, kas var iepriecināt kādu tuvinieku! Ar sveicieniem, Ksenija.

                   Dodies uz katalogu un izvēlies sev piemērotāko datorbriļļu modeli: VEIKALS