Blinkely brilles darbam ar datoru: kā tās pareizi lietot?

Lai pasargātu savu redzi no zilās gaismas staru ietekmes, lielu popularitāti ir ieguvis pavisam inovatīvs risinājums – datorbrilles. Bet kas ir Blinkely brilles darbam ar datoru un kā tās palīdz? 
Datorbrilles ir brilles, kas bloķē ekrānu radīto zilo gaismu, tādā veidā saudzējot mūsu acis. Datorbrilles nav domātas redzes korekcijai. Brilles darbam ar datoru paredzētas acu pasargāšanai no datoru izstarotās zilās gaismas stariem un palīdz novērst šādas zilās gaismas radītās blakusparādības:

  • acu nogurumu;
  • acu sausumu;
  • miglainu redzi;
  • galvassāpes;
  • bezmiegu un nogurumu.

Vairāk par zilo gaismu un tās ietekmi uz organismu lasi šeit. Taču viss nebūt nav tik vienkārši. Lai ilgtermiņā patiešām izvairītos no augstāk minētajām problēmām, ar speciālām datorbrillēm vien nebūs pietiekami. Brilles darbam ar datoru ir ne vien tikai jāiegādājas, bet arī pareizi jālieto.

5 padomi redzes saudzēšanai, ilgstoši skatoties datora ekrānā:

 1. Strādājot vai sēžot pie kāda digitālā ekrāna, izmanto brilles darbam ar datoru. Brilles darbam ar datoru palīdzēs pasargāt redzi no zilo gaismas staru ietekmes un novērsīs ar tiem saistītas redzes problēmas.
 2. Ik pēc 25 minūtēm, kas pavadītas pie ekrāna, paņem 5 minūšu pauzi! Izmanto kādu no bezmaksas pieejamām programmām, kas tev atgādinās – laiks paņemt pauzi!
 3. Ik pēc 25 minūtēm pie ekrāna, atrodi kādu objektu vismaz 30 metru attālumā un skaties uz to 30 sekundes.
 4. Mēģini pēc iespējas biežāk mirkšķināt acis, sēžot pie ekrāna.
 5. Dzer daudz ūdens!

Kā pareizi lietot datorbrilles:

1.Brīžos, kad neesi pie datora, novelc brilles. Zilajai gaismai, ko izstaro datoru ekrāni, piemīt arī pozitīvas īpašības. Zilajā gaismā ir sastopams arī UV starojums, kas cilvēkam ir nepieciešams, lai atpazītu, kad ir nakts un kad – diena. Ja visas dienas garumā būsi nēsājis brilles un nebūsi “redzējis” dienas gaismu, tad ķermenis var apjukt un dienas-nakts režīms var sajukt. 

2.Kop un tīri stikliņus. Šis solis ir nozīmīgs, lai acīm būtu skaidrs skats uz datora ekrānu un lai nerastos lieki atspīdumi.

3.Regulāri lieto brilles. Lai reāli izjustu briļļu priekšrocības, ir svarīgi tās lietot regulāri, nevis tikai dažkārt. 

Blinkely brilles darbam ar datoru

Blinkely ir lielākais datorbriļļu interneta veikals Latvijā, kur nopērkamas datorbrilles gan vīriešiem, gan sievietēm- visām gaumēm un visiem vecumiem. Blinkely ir latviešu zīmols, latviešu komanda un uzņēmums. Bezmakas piegāde, preci saņemot Omniva pakomātā visā Latvijā. Lieliskas cenas. Brilles darbam ar datoru, sākot no 32EUR. Preces atgriešana. 

DODIES UZ VEIKALA SADAĻU UN IZVĒLIES SAVU MODELI!