Kas ir datorbrilles un kā tās var palīdzēt?

Lai pasargātu savu redzi no zilās gaismas staru ietekmes, lielu popularitāti ir ieguvis pavisam inovatīvs risinājums – datorbrilles. Bet kas ir datorbrilles un kā tās palīdz?  Datorbrilles ir brilles, kas bloķē ekrānu radīto zilo gaismu, tādā veidā saudzējot mūsu acis. Datorbrilles nav domātas redzes korekcijai. Brilles darbam ar datoru paredzētas acu pasargāšanai no datoru izstarotās zilās gaismas stariem un palīdz novērst šādas zilās gaismas radītās blakusparādības:

 • acu nogurumu;
 • acu sausumu;
 • miglainu redzi;
 • galvassāpes;
 • bezmiegu un nogurumu.

Vai zināji? Vidēji aptuveni 8 stundas dienā mēs pavadām pie digitālo ierīču ekrāniem – skatoties telefona vai datora ekrānā, spēlējot videospēles vai skatoties televizoru. Ilgstoši un regulāri pavadot laiku pie dažādiem ekrāniem, to izstarotā zilā gaisma var kļūt kaitīga gan acīm, gan labsajūtai.

Kas ir zilā gaisma?

Zilā gaisma izstaro īsus viļņus, un līdz ar to tā rada lielāku enerģijas daudzumu, kas nozīmē lielāku slodzi acīm. Zilā gaisma, atšķirībā no citām redzamajām krāsām, nokļūst acs tīklenē, taču pārāk liels zilās gaismas var sākt bojāt tīklenes šūnas. Zilā gaisma atrodama arī, piemēram, saules gaismā. Cilvēka organisms ar zilās gaismas palīdzību atšķir dienu no nakts. Liels zilās gaismas “patēriņš” diennakts tumšajā laikā var rezultēties arī miega traucējumos. Zilā gaisma nelielā daudzumā cilvēkam ir pat vajadzīga, taču pārāk liels zilās gaismas daudzums var radīt redzes problēmas. Vairāk par to, kas ir zilā gaisma, lasi šeit.

Kas ir datorbrilles un kā tās var palīdzēt?

Latviešu uzņēmums Blinkely piedāvā brilles ar lēcām, kuras bloķē zilo gaismu. Šādas brilles atvieglos Jūsu ikdienas dzīvi, pasargājot acis un novēršot nākotnes redzes problēmas. Šie ir tikai daži no datorbriļļu ieguvumiem:

 • Acu noguruma mazināšanās;
 • Aizsardzība pret zilo gaismu;
 • Miega kvalitātes uzlabošanās;
 • Galvassāpju mazināšanās;
 • Miegainības un noguruma mazināšanās;
 • Moderns stila papildinājums.

Blinkely datorbriļļu priekšrocības!

Blinkely datorbrilles uzlabos gan miega kvalitāti, gan koncentrēšanās spējas, kā arī palīdzēs novērst redzes problēmas, kas saistītas tieši ar zilās gaismas staru ietekmi uz acīm. Blinkely brilles būs manāms palīgs Jūsu ikdienā! Bezmakas piegāde, preci saņemot Omniva pakomātā visā Latvijā. Lieliskas cenas. Brilles darbam ar datoru pie mums iespējams iegādāties, sākot ar 32EUR. Preču atgriešana. ĻOTI VIENKĀRŠI

Lai iegādātos datora brilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas vai receptes, jo datorbriļļu galvenā funkcija ir redzes pasargāšana no zilās gaismas staru ietekmes. Datorbrilles nav paredzētas redzes korekcijām. Dodies uz katalogu un izvēlies sev vispiemērotāko datorbriļļu modeli. Pie mums atradīsi datorbrilles visiem vecumiem un visām gaumēm – sievietēm, vīriešiem un bērniem.  VEIKALS