Kā izvēlēties sejas formai atbilstošas datorbrilles?

Datorbrilles ne tikai pasargā acis, bet var kalpot par stilīgu aksesuāru. Tieši brilles bieži var papildināt tēlu, izcelt dažādas sejas iezīmes un novērst uzmanību no nepilnībām. Bet kā atrast savai sejas formai atbilstošas datorbrilles?
Pirms iegādājies savas pirmās datorbrilles, ir svarīgi saprast, kurš modelis Tev piestāvēs vislabāk. To ietekmē dažādi faktori – sejas forma, matu un acu krāsa, ādas tonis un, protams, gaume! Lasi tālāk, lai noskaidrotu, kāda ir Tava sejas forma kā atrast Tavai sejas formai atbilstošas datorbrilles!
Kā noteikt savu sejas formu?
Paskaties spogulī un rūpīgi izpēti savas sejas kontūras. Pievērs uzmanību tādām detaļām kā zodam – cik apaļš vai spics tas ir, vaigu kauliem – vai tie ir augsti un izteikti, sejas platākajai daļai (piemēram, žokļa līnijai, pierei vai vaigu kauleim), kā arī sejas kontūras līnijām (vai savā sejā redzi asas vai plūstošas līnijas? Vai seja šķiet garena vai plata?).
Kad atbildes uz šiem jautājumiem ir atrastas, salīdzini tās ar zemāk minētajiem sejas formu aprakstiem, un atrodi to, kura, tavuprāt, ir vissaderīgākā.

Ovāla sejas forma

Ovālai seja ir garena, tai ir raksturīga augsta piere un izteikti vaigu kauli, kas parasti ir sejas platākais punkts, zodam un žokļa līnijai nav raksturīgi asi leņķi. Šīs sejas formas īpašniekiem ir visvieglāk atrast sev piemērotas brilles, jo tai piestāv dažādi ietvari. Vislabāk izvēlēties kantainus vai tauriņa formas briļļu rāmjus – tie īpaši izcels ovālo sejas formu. Iesakām izvairīties no ļoti šauriem briļļu rāmjiem, kas sejai var likt izskatīties  padarīt pārāk garenai.

Sirdsveida sejas forma

Šīs sejas formas īpašniekiem sejas augšpuse (piere un vaigu kauli) būs platāka, matu līnija noapaļota vai izliekta V veidā, bet zoda daļa daudz šaurāka ar spicu zodu.  Lieliski izskatīsies brilles, kuru rāmji ir apaļi vai ovāli, tie radīs līdzsvaru starp sejas plato augšējo un šauro apakšējo daļu.

Kvadrātveida sejas forma

Kvadrātveida sejā zoda, pieres un vaigu kaulu līnijas ir vienādā platumā, raksturīga spēcīga žokļa līnija, taisna matu līnija, sejas garums un platums ir apmēram vienāds. Iesakām izvēlēties noapaļotus briļļu rāmjus, kas sejas kontūras padarīs maigākas, zoda līniju šaurāku. Savukārt kvadrātveida brilles var radīt tieši pretējo efektu – likt sejai izskatīties skarbai un stūrainai.

Apaļa sejas forma

Arī apaļu sejas formu īpašniekiem ir noapaļota matu līnija, izteikti vaigu kauli, apaļš zods, sejas platums apmēram vienāds ar tās garumu.   Šai formai ir viegli atrast piemērotas brilles. Vislabāk izvēlēties kantainas brilles vai brilles, kuru rāmjiem ir izteikti leņķi, tie vizuāli pagarinās seju un to izcels.

Dimanta sejas forma

Dimanta formas sejām vaigu kauli platākā sejas vieta, tie ir augsti un izteikti platāki nekā piere un zods, kas parasti ir spics. Šīs formas īpašniekiem iesakām izvēlēties noapaļotas vai tauriņa formas briļļu ietvarus, kuri izcels acis un padarīs vaigu kaulus maigākus.  Vairāk par dažādām sejas formām un tām atbilstošām brillēm lasi šeit.
ĻOTI VIENKĀRŠI
Lai iegādātos datorbrilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas vai receptes, jo datorbrilles nav paredzētas redzes korekcijai. Datorbrillēs esošās lēcas pasargā mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un palīdz izvairīties no acu problēmām nākotnē. Ja vēlies uzzināt vairāk par datorbrillēm un to sniegtajām priekšrocībām, lasi:
KAS IR DATORBRILLES?

Kā izvēlēties datorbrilles? Dodies uz katalogu un izvēlies sev vispiemērotākās zilo gaismu bloķējošas datorbrilles:

Pie mums atradīsi datorbrilles visiem vecumiem, visām gaumēm un visām sejas formām.

VEIKALS