Datorbrilles bez ārsta receptes

Datorbrilles bez ārsta receptes

Dzirdot vārdu salikumu “datorbrilles bez ārsta receptes”, domājam – ak nē, tas nav iespējams, bet došanās pie ārsta pēc receptēm un izrakstiem šķiet garš un nogurdinošs process. Bet tā nebūt nav! 

Zilās gaismas brillēm nav nepieciešamas ārstu izziņas vai receptes. Zilās gaismas brilles ne vienmēr ir paredzētas redzes koriģēšanai. Zilās gaismas brilles ir paredzētas ikvienam. Tās pasargā Jūsu acis no zilās gaismas, kuru izstaro dators, telefons, televizors, planšete un visi citi digitālie ekrāni.

Pat, ja redze ir perfekta, bet brilles nekad mūžā nav nācies valkāt, datorbrilles var izmantot kā “ekrāna brilles” – nēsāt tikai tad, kad atrodaties pie kāda digitālā ekrāna.

Protams, ja datorbrilles vēlas iegādāties persona, kura ikdienā nēsā brilles redzes koriģēšanai, zilās gaismas brilles var izgatavot pēc ārsta izrakstītās receptes.

Lai gan parastās recepšu brilles mēdz palīdzēt novērst dažas pārmērīgas ekrānu lietošanas negatīvās blakusparādības, piemēram, acu sasprindzinājumu, tām nav īpaši izstrādatu lēcu, kas filtrē zilo gaismu. Tāpēc arī cilvēkiem, kuri ikdienā nēsā brilles, ir jāpadomā par atsevišķām datorbrillēm, kuras nesāt ikreiz, kad nākas ilgāku laiku pavadīt pie datora ekrāna.

Kāpēc datorbrillēm vajadzētu kļūt par mūsu ikdienas sastāvdaļu?

Mūsdienās teju jebkur – darbā, mājās, izklaides nolūkos – nākas saskarties ar zilās gaismas stariem. Aizvien ilgāku laiku pavadām tieši virtuālajā vidē.

Nereti pie digitālajām ierīcēm pavadām pat vairāk nekā 8 stundas dienā. Pārslogojot redzi, ietekmējam ne vien acu veselību, bet arī labsajūtu un produktivitāti. Darbi tiek darīti pavirši, cilvēks ir noguris, bet naktsmiers – traucēts. Acis atpūšas maz un, lai tās nepārslogotu, ieteicams rast risinājumus. Viens no risinājumiem ir datorbrilles bez ārsta receptes.

Datorbrilles

Šādu briļļu mērķis ir pasargāt mūsu acis no pārmērīgas pakļaušanas HEV gaismai (augstas enerģijas redzamā gaisma), kas var izraisīt arvien izplatītāku datorlietotāju redzes sindromu vai arī acu sasprindzinājumu un pārpūli. Šīs brilles viennozīmīgi mazinās nogurumu acīs, apsārtumu, kā arī galvassāpes, bet naktī gulēsiet daudz mierīgāk.

Zilās gaismas brilles ir ārkārtīgi efektīvas acu veselības uzlabošanā. Ikviens var gūt labumu no datorbrillēm, neatkarīgi no vecuma vai ikdienas paradumiem, kas saistīti ar digitālajām ierīcēm.

Vairāk par zilo gaismu bloķējošām brillēm vari lasīt šeit.

Lai iegādātos datorbrilles, dodies uz VEIKALS.