Datorbrilles uzņēmuma darbiniekiem

Kāpēc Jūsu uzņēmuma darbiniekiem vajadzīgas datora brilles?

Pēdējos gadu desmitos teju visi darbi ir digitalizējušies – astoņu stundu darba diena visbiežāk tiek pavadīta tieši datora ekrāna priekšā. Lai arī zilā gaisma, kuru izstaro datora ekrāni, atstāj ļoti kaitīgu ietekmi uz veselību, ir rasti dažādi risinājumi, lai uzlabotu darbinieku labsajūtu. Uzziniet, kā palīdzēt sava uzņēmuma darbiniekiem!

Kas ir datorbrilles?

Lai arī valda uzskats, ka brilles paredzētas tikai redzes koriģēšanai, tā tas nebūt nav. Datorbriļļu galvenā funkcija ir pasargāt acis no datoru un citu ekrānu radītajiem zilās gaismas stariem, palīdzot izvairīties no acu noguruma, sausuma, galvassāpēm un citām problēmām. Datora brilles ir lieliski piemērotas cilvēkiem, kas ikdienā pavada daudz laika pie datora vai citiem digitālajiem ekrāniem. Blinkely piedāvā datorbrilles ar lēcām, kas aizsargā acis no zilās gaismas starojuma, ko rada visi digitālie ekrāni.

Iegādāties datorbrilles ir pavisam vienkārši!

Lai iegādātos datorbrilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas vai receptes, jo datorbrilles nav domātas redzes koriģēšanai. Datorbrilles domātas acu sargāšanai no datoru un citu ekrānu radītā zilās gaismas starojuma.

Kas ir zilā gaisma?

Zilā gaisma ir redzamās gaismas daļa spektrā no 380nm līdz  500nm, ko var saskatīt cilvēka acs. Zilajai gaismai ir īss viļņu garums, kas nozīmē, ka tā rada lielāku enerģijas daudzumu un  lielāku spiedienu uz acīm. Īpaši daudz šīs gaismas sastopams digitālos ekrānos (televizoros, viedtālruņos, datoros, klēpjdatoros, planšetdatoros un spēļu konsolēs). Pētījumi liecina, ka zilās gaisma var izraisīt acu sasprindzinājumu, nogurumu, galvassāpes un bezmiegu, kas ilgtermiņā var radīt acu un redzes bojājumus.

Kā zilā gaisma ietekmē mūsu acis?

Kā droši vien jau zināms, ne visas šīs gaismas krāsas ietekmē mūs vienādi. Piemēram, violetā gaisma var kļūt ļoti bīstama, ja mūsu kailā āda ir tai pārmērīgi pakļauta, un tāpat pārmērīga zilās gaismas iedarbība var potenciāli ietekmēt mūsu acu veselību un labsajūtu. Pārāk liels zilās gaismas daudzums var negatīvi ietekmēt mūsu vispārējo veselību un mēs varētu sākt ciest no acu sasprindzinājuma, kas pazīstams arī kā datora redzes sindroms.

Kā saudzēt savu redzi, izmantojot tieši datorbrilles?

Mūsdienās praktiski dzīvojam pie ekrāniem, pavadot vidēji astoņas stundas dienā digitālo ierīču priekšā. Visas šīs ierīces izstaro zilo gaismu, un, tā kā mūsu acis nav aizsargātas pret tās pārmērīgo iedarbību, gaisma var būt kaitīga. Iespējamās blakusparādības ir:

 • Acu nogurums;
 • Acu sausums;
 • Galvassāpes;
 • Sprandas sāpes un reiboņi;
 • Nogurums;
 • Miglaina redze un dubultošanās.

Vairāk par zilās gaismas ietekmi uz veselību lasi šeit.  

Priekšrocības

Uzlabojot gan miega kvalitāti, gan koncentrēšanās spējas, Blinkely brilles būs ievērojams palīgs. Dažas no datorbriļļu funkcijām:

 • Novērš acu pārpūli un galvassāpes;
 • Samazina iespējamo acu bojājumu risku;
 • Uzlabo miega kvalitāti;
 • Aizsargā pret zilās gaismas starojumu.

Uzņēmumiem

Jau vairāk kā 30 uzņēmumi izmanto BLINKELY datorbriļļu priekšrocības.

Rūpējies par uzņēmuma tēlu, rūpējies par savu darbinieku veselību un darba efektivitāti. Veselas acis – veseli, apmierināti darbinieki.

Priekšrocības uzņēmumiem:

 • Iespēja iegādāties datorbrilles sava uzņēmuma darbiniekiem par lieliskām cenām un atlaidēm (atkarībā no darbinieku skaita);
 • Īsa lekcija Jūsu birojā, kurā uzņēmuma pārstāvis iepazīstina darbiniekus ar datorbriļļu priekšrocībām un ieguvumiem;
 • Iespēja apskatīt visus briļļu modeļus Jūsu birojā – katram darbiniekam būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko datorbriļļu modeli, krāsu un dizainu;
 • 14 dienu kredīta periods – pasūtījumu nav nepieciešams apmaksāt uzreiz;
 • Viens rēķins – viegli apstrādājams grāmatvedībā;
 • LAIMĪGI UN VESELI DARBINIEKI.

SAZINIES AR MUMS, IZSTĀSTĪSIM VISU SĪKĀK UN ATBILDĒSIM UZ NESKAIDRAJIEM JAUTĀJUMIEM 

Telefons: +371 29208652E-pasts: andris@blinkely.lv Dodies uz VEIKALS un izvēlies sev piemērotāko datorbriļļu modeli