BRILLES DARBAM AR DATORU

SAUDZĒ SAVAS ACIS AR "BLINKELY" DATORBRILLĒM

VīriešuBērnuSieviešu

BRILLES DARBAM AR DATORU

SAUDZĒ SAVAS ACIS AR "BLINKELY" DATORBRILLĒM

VEIKALS

Brilles darbam ar datoru – kas tās ir un kā tās var palīdzēt?

VAI JŪS ZINĀJĀT?

Mēs pavadām aptuveni 8 stundas dienā, strādājot vai mācoties pie datora, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus, skatoties televizorā vai spēlējot videospēles. Cik daudz laika pie datora un telefona šodien esi pavadījis tu?

Visi šie mūsdienu paaudzes displeji izstaro “zilo” gaismu, kas pie ilgstošas lietošanas var būt kaitīga mūsu acīm un labsajūtai.

SEKAS

Ilgstoša skatīšanās datorā vai citos digitālajos ekrānos var izraisīt:

  • Acu nogurumu;
  • Acu sausumu;
  • Galvassāpes;
  • Nogurumu;
  • Miega traucējumus;
  • Miglainu redzi.

RISINĀJUMS

Bloķējot zilo gaismu, ko izstaro ekrāni, latviešu uzņēmums “Blinkely” piedāvā  brilles ar lēcām, kas atvieglos Jūsu ikdienas dzīvi, pasargājot acis un vienlaikus papildinot Jūsu stilu. Blinkely datorbrilles ir pieejamas gan vīriešiem, gan sievietēm.

Mazina acu nogurumu un sausumu

Aizsargā pret zilo gaismu

Uzlabo miega kvalitāti

Samazina galvassāpju iespējamību

Samazina nogurumu un miegainību

Stilīgs dizaina elements

Ieguvumi valkājot datorbrilles

BLINKELY DATORBRILLES

“Blinkely” briļļu izskats, komforts, lokanība un vieglais svars padara tās par ideālu veidu, kā pasargāt acis no zilās gaismas. Blinkely datorbrilles ir Latvijā radīts zīmils, komanda un uzņēmums.

PRIEKŠROCĪBAS

Blinkely datorbrilles uzlabos gan miega kvalitāti, gan koncentrēšanās spējas – “Blinkely” brilles būs manāms palīgs Jūsu ikdienā.

Bezmakas piegāde, preci saņēmot Omniva pakomātos visā Latvijā.

Lieliskas cenas. Brilles darbam ar datoru pie mums iespējāms iegādāties cenās no 27 – 45 EUR.

Preces atgriešana. Ja tomēr neapmierina briļļu izmērs, izskats vai nejuti pietiekami lielu efektu un uzlabojumus savā ikdienā, tad brilles ir iespējams atgriezt.

TAS IR ĻOTI VIENKĀRŠI

Lai iegādātos datorbrilles, nav nepieciešamas ārstu izziņas, pārbaudes vai receptes, jo datorbrillēs esošās lēcas nepalīdz redzes problēmām, bet gan, lai pasargātu mūsu acis no datoru un citu ekrānu radītās “zilās gaismas” un mēs izvairītos no acu noguruma, sausuma, miegainības, noguruma un problēmām nākotnē.

PĒTĪJUMI

Zilā gaisma rada īsus viļņus , līdz ar to tā rada vairāk enerģijas- lielāku noslodzi acīm. Zilā gaisma, atšķirībā no citām redzamajām krāsām, nokļūst acs tīklenē un pārāk daudz zilās gaismas var sākt bojāt tīklenes šūnas.

Nesen veiktā pētījumā tika atklāts, ka dalībnieki, kuri nēsāja zilo gaismu bloķējošās lēcas,  bija paaugstināts melatonīna līmenis (96%; P = 0,036), mazāk pamodās miega laikā un bija labākas koncentrēšanās spējas salīdzinājumā ar laiku, kad viņi nelietoja šādas lēcas.

SAMAZINA ACU PĀRPŪLI UN SAUSUMU

SAMAZINA NOGURUMU UN MIEGAINĪBU

UZLABO MIEGA KVALITĀTI

AIZSARGĀ PRET ZILO GAISMU UN NAV KAITĪGAS JŪSU ACĪM VAI VESELĪBAI

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Bezmaksas piegāde preci saņemot jebkurā no Omniva pakomātiem!

Jaunākie raksti!

Piesakies jaunumiem no Blinkely!